Najlepsze Darmowe Klasyfikowane Strony Reklamowe

Najlepsze darmowe klasyfikowane strony reklamowe

To najpopularniejsze darmowe reklamy

Chociaż może wydawać się stare, publikowanie klasyfikowanych reklam może być bardzo skuteczne, jeśli są one umieszczone w odpowiednim miejscu. Istnieje wiele darmowych stron dodaj za darmo, które pozwalają publikować reklamy.

Będzie miło wiedzieć, czy potencjalni kupujący zobaczą Twoją reklamę i będą zainteresowani tym, co reklamujesz.

Poniżej znajduje się lista najczęściej odwiedzanych stron. Tutaj możesz wysłać swoje reklamy.

Te strony są wymienione według ich rankingu Alexa w dniu publikacji tego artykułu. Możesz sprawdzić Alexa.com, aby uzyskać więcej informacji.

Istnieje duża szansa, że ludzie zobaczą Twoją reklamę, a następnie pozytywnie reagują na Twój biznes.

1. Ebay recenzja

Ta międzynarodowa amerykańska firma oferuje usługi sprzedaży online dla klientów biznesowych i konsumentów.

eBay jest obecny w ponad 30 krajach, co czyni go jedną z najbardziej uznanych firm technologicznych na świecie.

Ta strona może być używana do reklamowania towarów i usług zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

Strona eBay na Facebooku w Stanach Zjednoczonych ma 9 236,719 ulubionych! Ich strony na Facebooku w Indiach i Wielkiej Brytanii mają odpowiednio 1 678126 i 3 6848383.

Jego amerykańscy zwolennicy to ponad 591 000. W Wielkiej Brytanii ma 112 000 obserwatorów. Polska ma 166 tys. obserwatorów.

Alexa Rank: 26

2. Craigslist

Recenzja Craigslist

Craigslist jest jedną z najbardziej używanych międzynarodowych darmowych stron reklamowych. Posiada sekcje poświęcone pracom, mieszkaniom i pracownikom, a także usługom, gigami, wydarzeniami i społecznością.

Chociaż jego interfejs jest przestarzały, nadal jest liderem w klasyfikowanych stronach reklamowych.

Alexa Rank: 73

3. Zacznijmy od OLX.

OLX reklamy

OLX, międzynarodowa firma, jest hostem darmowych reklam klasyfikowanych generowanych przez użytkownika. Oferuje miejsca do reklam w różnych kategoriach, takich jak samochody, prace i mieszkania.

Sprzedawcy mogą dostosowywać swoje reklamy za pomocą zdjęć i filmów na OLX. Mają również możliwość wyświetlania i zakupu reklam na platformach społecznościowych.

OLX ma ponad 1 000 000 likes na Facebooku i prawie 60 000 obserwujących.

Alexa Rank: 10 435

Jego ranking Alexa wynosi 104335. Dlaczego jest na miejscu #3? To jest wyjątek. OLX ma wiele subsydiów, które służą różnym państwom. To niemożliwe, aby ocenić OLX.com na podstawie jego rankingu alexa.

Cztery Backpage

Backpage

Backpage można znaleźć na całym świecie. Pochodzi z Ameryki i od tego czasu rozprzestrzenia się w Kanadzie, Europie Azji, Australii, Australii i Afryce.

Reklamy obejmują wszystko, co można sobie wyobrazić. Są one podzielone na łatwe do zidentyfikowania kategorie, takie jak lokalne miejsca, wspólnotowe zakupy / sprzedaż / handel, wynajem samochodów i muzyków, prace nieruchomości, randki, dorosłych i usług.

Alexa Rank: 1 059

5 gąbki

gąbki

Jest to darmowa strona, która pozwala na reklamę w wielu krajach, w tym we Francji, Wielkiej Brytanii Australii, Nowej Zelandii i Afryce Południowej.

Gumtree to dobrze znane miejsce dla domów reklamowych, płaszczyzn, domów, zwierząt domowych, mebli i możliwości zatrudnienia.

Gumtree ma ponad 1,5 miliona fanów Facebooka w Afryce Południowej i Wielkiej Brytanii oraz ponad 70 000 obserwujących na swoich kontach na Twitterze.

Alexa Rank: 1 149

6. Klasyfikowane reklamy

Dostępne na stronie classifiedads.com

Jest to darmowa strona listowania reklam. Istnieje wiele kategorii, w tym samochody reklamowe, nieruchomości, zwierzęta domowe, personel i przedmioty na sprzedaż.

Obejmuje wiele tematów i kategorii, w tym prace, pojazdy, zwierzęta domowe, usługi i wiele innych.

Alexa Rank: 9 967

7 Oodle

Przegląd Oodle

Oodle jest głównym agregatorem list z takich stron jak Myspace, eBay, ForRent i Myspace. Lista zawiera również reklamy z lokalnych gazet lub stron internetowych.

Oodle, jeśli nie wiesz, kim są, to ten, kto jest za Facebook Marketplace.

Oodle ma wiele klasyfikacji, które obejmują samochody, nieruchomości i wynajem.

Alexa Rank: 9 933

8. Adposty

Adpost Peer recenzja

Adpost to kolejna strona internetowa, która oferuje darmowe klasyfikowane reklamy. Można go znaleźć w ponad 1000 miastach w ponad 500 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Australii, Malezji i Indiach, a także w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Singapurze, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapurze, Singapur

Alexa Rank: 16 015

9. Hoobly

Alternatywy Hoobly-free

Hoobly oferuje szeroki wachlarz reklam na swojej stronie. Możesz znaleźć wszystko, czego potrzebujesz, od ogłoszeń wydarzeń do sztuki, książek, kolekcji i elektroniki, pracy i kariery, domu i ogrodu, biżuterii i biżuterii, zwierząt i zwierząt domowych, nieruchomości i pojazdów. To jest wirtualny A-Z z wszystkiego, co można pomyśleć.

Alexa Rank: 20 447

Dziesięć sprzedaż

Alternatywy dla Salespider

Salespider współpracuje z wiodącymi markami, takimi jak Walmart, Macy’s, Amazon.com i inni.

Znajdziesz sekcję dla darmowych klasyfikowanych reklam, gdy otworzysz stronę. Tutaj możesz umieścić swoją reklamę.

Jest to jedna z największych sieci społecznościowych, która oferuje darmowe listy przewodów i perspektyw dla właścicieli firm. Istnieją również bezpłatne katalogi biznesowe i forum.

Alexa Rank: 22 769

11 Adsglobe

Adsglobe powstał w Ameryce, Indiach i Afryce Południowej i rozszerza się do innych krajów. Oferuje bezpłatne klasyfikowane reklamy, w tym te dotyczące miejsc pracy, wynajmu, pojazdów i usług.

Alexa Rank: 41 499

12. Jakaz

Jakaz bezpłatne alternatywy

Yakaz gromadzi listy z Craigslist (bezpłatna reklama z Kanady) i Kijiji. Wyniki wyszukiwania można wyróżnić według zakresu cen, lokalizacji i daty.

Yakaz ma siedzibę w Ameryce, ale może wykonywać wyszukiwania w innych krajach, takich jak Wielka Brytania i Francja, Niemcy, Meksyk lub Hiszpania.

Alexa Rank: 42 232

Masz wybór tworzenia

Ty to masz! Ta kompleksowa lista zawiera najpopularniejsze międzynarodowe strony reklamowe.

Możesz zostawić komentarze poniżej, jeśli wiesz o innych darmowych stronach reklamowych. Z przyjemnością dodam je do listy.

You May Also Like