Tworzenie Strony Internetowej Z Klasyfikacją W Jednym Kliknięciu – Hoststage

Korzystanie z klasyfikowanej strony internetowej reklamy jest złotą drogą do zarobków online. Dla wielu jest to eldorado.

Craiglist, Ebay, Geebo, Oodle i iNetGiant to ogromne maszyny do zarabiania pieniędzy oparte na prostym koncepcji klasyfikowanych reklam. W rzeczywistości, Craiglist szacuje się, że generuje przekroczenie ponad 1 miliard dolarów rocznie. Rosnąca świadomość nad konsumpcją w połączeniu z technologiami internetowymi praca wzmacnia potrzebę ponownego sprzedania starych przedmiotów i nigdy się nie zmęczy. Jako marketer cyfrowy musisz to postrzegać jako ogromną okazję dla ciebie do konsolidacji swojej pozycji lub nawet ustalenia siebie.

Mała część takiego udziału w rynku nadal oznaczałaby ogromne zyski dla marketera cyfrowego.

W tym artykule dowiesz się, jak uruchomić witrynę Grand Look Classified Ads z prostego konta hostingowego. Ponadto, będziemy zawierać potężny zwrot, aby zoptymalizować swoje szanse w porównaniu z innymi, aby w dużej mierze korzystać z takiej strony internetowej. Przeczytajcie to i zrobimy to warte.

Aby przejść z taką stroną internetową, przejdźmy do:

Przewodnik

Znajdź idealną domenę dla Twojego projektu.

1- Zaloguj się na konto cPanel i kliknij Softaculous Apps Installer

2 – Raz w Softaculous po prostu kliknij Yclas

Kliknij teraz na Instaluj teraz

Możesz skonfigurować stronę internetową w następujący sposób:

Wybierz instalację URL –

Możesz zdefiniować HTTP / HTTPS i zainstalować SSL, jeśli nie zrobiono już.

Wybierz domenę, na której chcesz zainstalować Twoją Stronę Klasyfikowanych Reklam na

Ustaw katalog – Usuń wartość dla katalogu korzeniowego.

Nazwa witryny – daj swojej witrynie chłodne i przytłaczające imię

Konto administracyjne –

Ustaw nazwę użytkownika Admin, który będziesz używać do konfiguracji Twojej strony internetowej

Ustaw hasło dla tego samego dostępu. Możesz wygenerować zabezpieczony z prędkości

Ustaw adres e-mail admin dla Twojej strony internetowej. Możesz zmienić tę wartość na dowolny e-mail i będzie używany do logowania się.

Wybierz język – wybierz język, który chcesz zainstalować na swojej stronie internetowej

E-mail Szczegóły instalacji do – Jeśli chcesz otrzymać podsumowanie instalacji do wiadomości e-mail osób trzecich tutaj jest miejsce, aby to zrobić.

5) Kliknij Instaluj i jesteś ustawiony! Twoja klasyfikowana strona reklamy jest teraz i działa i jest gotowa dla Ciebie do dostosowania.

Możesz nawet zainstalować własne tematy:

Twist Do Sukcesu.

Wielkim problemem na rynku reklam klasyfikowanych jest to, że kupujący znajdą to, czego chcą. Nie wszyscy użytkownicy są zapoznani z tymi stronami internetowymi, które wymagają kurwy uczenia się, ani nie wiadomo, gdzie udać się na stronę internetową dla określonego podsetka elementów.

To miejsce, w którym marketing znowu uderza, po prostu ukierunkowując się na niszę, osiągniesz większy wynik, który kiedykolwiek mógłbyś sobie wyobrazić. Co, jeśli Twoje klasyfikowane reklamy witryny stają się odniesieniem do zakupu Rower w Los Angeles? lub co wiesz jako miejsce do zakupu Zwierzęta dla Twojego miasta?

Możliwości są teraz nieskończone z taką segmentacją, a także otwiera całą słynną drogę zysków w marketingu cyfrowym, który jest lokalną reklamą. Po utworzeniu swojej strony internetowej możesz skontaktować się z lokalnym obszarem sklepu, aby sprzedać przestrzeń reklamową w swojej niszy. Nie będziemy iść dalej, ale ujawnienie takiej metody jest złotą okazją dla Ciebie, aby zacząć.

You May Also Like